Redfest Fashion

Články o přehlídce Redfest fashion 09 najdete na:
moda.cz a idnes.cz.

V sobotu 24. 10. 2009 se v Divadle Reduta v Brně uskutečnila autorská přehlídka návrhářů Ivety Řádkové, Pavla Jevuly a Petra Kaloudy s názvem Redfest Fashion. Návrháři v premiéře představili kolekce pro nastávající sezónu. Přehlídkou provedl okouzlující Marián Labuda.

PAVEL JEVULA
Večer zahájila kolekce, kterou vytvořil návrhář Pavel Jevula. Má název Anděl s podtitulem „Každý někdy potřebuje svého strážného Anděla”. Byla vytvořena za podpory  firem Tylex a Solidus. Kolekci doplnily šperky designéra Jiřího Šebesty a obuv značky Ellements. Fotografie kolekce AnDĚL najdete v sekci Autorské kolekce.

IVETA ŘÁDKOVÁ
Jako druhá v pořadí byla představena nová kolekce návrhářky Ivety Řádkové. Byla inspirována květy růží, které reprezentují ušlechtilost a vznešenost, stejně jako samet a hedvábí ze kterých jsou modely vytvořeny. Návrhářka při jejich tvorbě spolupracovala s firmami Biltex, Moraviaflor a Tylex. Kolekci doplnily výrazné šperky firmy Cristaluna a luxusní obuv značek Pietro di Martini a Ellements.

PETR KALOUDA
Na závěr přehlídky předvedl své modely módní návrhář Petr Kalouda. Jeho kolekce odráží inspiraci alžbětínskou Anglií, 50. léty minulého století a zároveň španělskou renesancí. Popis možná zněl trochu komplikovaně, ale přehlídka rozhodně nezklamala příznivce extravagantních modelů, které jsou pro návrháře typické. Modely vznikly za podpory firem Kolovrat, Biltex, Moraviaflor, Solidus a Elements.

Poředatelem přehlídky bylo divadlo Reduta – Národní divadlo Brno a společnost Fineso s.r.o. Líčení modelek zajistil kosmetický salón Esta s produkty Estée Lauder pod vedením vizážisty Pavla Bauera. Účesy vytvořilo kadeřnictví Vlaďka Hrubá – hair style.

Partneři akce: Flamengo Emotion, MH Cargo, Obkladači s.r.o., Multi Dekor s.r.o.

Foto: Tomáš Vrzala

↑ Zpět na začátek