Hafo naděje

Hafo naděje

Dvanáct módních návrhářů obléklo zvířata z útulků

Dvanáct módních návrhářů a úřadující Česká Miss Earth Tereza Fajksová, se zúčastnili projektu na podporu občanského sdružení HAFo naděje. Iveta Řádková, Yvona Leitnerová, Jitka Šedová, Miriam Janásová, Magda Jarešová, Petr Kalouda, Luděk Hanák, Pavel Jevula, Miroslav Bárta, Luděk Kellner, Alešbáry a Lubomír Valdhans. Každý věnoval nějaký módní doplněk, který se poté fotil na zvířatech z útulků a který se později bude dražit. Mezi hvězdy kalendáře patří koza Amálka, fenka Kulička, ovce Mazlina a celebrita městského útulku v Bulharech fenka Bára.

Křest kalendáře proběhne ve středu 12. 12. 2012 u příležitosti otevření nové galerie Galerie Pekařská, na ulici Pekařská 52 v Brně. Start akce v 18:00 hod. Jste srdečně zváni.

Kalendář je již v prodeji a je možné si jej prohlédnout a zakoupit na stránkách www.hafonadeje-os.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/HAFONADEJE .

Celý projekt vymysleli a do života přivedli Žaneta Charvátová, zakladatelka občanského sdružení HAFo naděje a Lubomír Buchta, módní fotograf. Dva lidé, které spojuje především láska ke zvířatům a chuť pomáhat. V kalendáři se podařilo spojit svět módy se světem, který by bez pomoci ostatních nemohl existovat. Od myšlenky k realizaci vedla dlouhá cesta, ale bez podpory zúčastněných by kalendář nikdy nevznikl.

Generálním partnerem je firma Entrada s.r.o. a mediálním partnerem se stalo Free rádio.

↑ Zpět na začátek